Krásné a kvalitní dřevěné domečky pro panenky

Víte, co si přeje každá malá slečna? No přece domeček pro panenky! Užije si s ním totiž spoustu legrace a zároveň bude rozvíjet svou kreativitu. 

TEDDIES Domek pro panenky skládací

Kouzelný domeček pro panenky, který si zamiluje každá malá slečna

Poslední kus
399 Kč 260 Kč

Víte, co si přeje každá malá slečna? No přece domeček pro panenky! Užije si s ním totiž spoustu legrace a zároveň bude rozvíjet svou kreativitu. Proč ale zvolit právě výrobky ze dřeva? Důvodů existuje celá řada. Dřevěný domeček pro panenky je nejen kvalitní a odolný, ale také esteticky zajímavý, takže z něj bude mít každá holčička nefalšovanou radost. Na Bejby.net navíc můžete vybírat z několika produktů a zároveň pro vás máme pestrý sortiment příslušenství.

Příslušenství k dřevěným domečkům pro panenky

Chcete-li své dceři udělat ještě větší radost, můžete jí k domečku pro panenky pořídit nejrůznější příslušenství. Objednat si totiž můžete také koňskou stáj či farmu, kuchyňský, jídelní a koupelnový set, vybavení ložnice a dětského pokojíku, ale také panenky a další postavičky. Ani to však ještě není všechno. Pokud totiž doma má i větší panenku, jistě se jí budou líbit rovněž postýlky a kolébky ze dřeva, které u nás naleznete v mnoha variantách.

Více než 62 198 produktů skladem!