Magnetická divadla pro děti i pro dospělé

Magnetická divadla, stejně jako další dřevěné hračky patří mezi opravdu kvalitně zpracované výrobky. Kromě několika postaviček navíc disponují i oboustrannými či měnitelnými kulisami.

Detoa Magnetické divadlo Hrad

Zábavné magnetické divadlo pro děti i dospělé

Poslední kus
289 Kč 194 Kč

Detoa Magnetické dílky Krtek na cestách

Maminky, podpořte zručnost a fantazii svých ratolestí

Poslední kus
329 Kč 224 Kč

O tom, že děti milují pohádky, asi nemusíme přesvědčovat žádného rodiče. Co kdyby ale pro jednou byli kluci a holky nejen pasivními diváky či posluchači, ale sami se přímo zúčastnili různých dobrodružství. Magnetická divadla totiž umožní vašim potomkům, aby se stali součástí děje, anebo si dokonce vymysleli svůj vlastní. Příběhy o krtečkovi, Sněhurce, Popelce či Červené Karkulce tak mohou dostat úplně nový a nepochybně zajímavý náboj.

Magnetická divadla: kvalita nemusí být drahá

Magnetická divadla, stejně jako další dřevěné hračky patří mezi opravdu kvalitně zpracované výrobky. Kromě několika postaviček navíc disponují i oboustrannými či měnitelnými kulisami, takže příběhy mohou být opravdu rozmanité. Jedná se přitom o české výrobky, které vás nebudou stát tisíce korun. Pokud tedy chcete, aby si vaše děti rozvíjely fantazii při vymýšlení stále nových a nových příběhů, anebo jim plánujete hrát jednotlivé pohádky sami, magnetické divadlo vás nezklame. 

Více než 62 198 produktů skladem!