Magnetická sada pro zmrzlináře

Melissa & Doug Maminky, dejte si společně s dětmi výbornou zmrzlinu

Ean produktu:  000772140874 Záruční doba:  2 roky záruka

Vaše cena 860 Kč Více o dopravě

Produkt bohužel nyní není v prodeji

Melissa & Doug Magnetická sada pro zmrzlináře

Skvělá a zábavná magnetická sada pro zmrzlináře děti nadchne. Všechny děti milují zmrzlinu a díky této sadě si ji mohou vyzkoušet sami připravit. Sada obsahuje 2 magnetické naběračky, kopečky zmrzliny, kornoutky a praktickou dózu na uskladnění. Děti se učí barvy, tvary, procvičují jemnou motoriku a dávají průchod své fantazii.
Sada není určena ke konzumaci!!! Slouží pouze jako hračka. Vše je vyrobeno z kvalitního, nezávadného a odolného materiálu.
Rozměry: 28 x 33 x 9 cm.
Nevhodné pro děti do 3 let.

Příběh firmy Melissa & Doug začíná přibližně před třiceti lety v USA přesněji ve státě Connecticut. Tehdy se pár pedagogů rozhodl, že bude tvořit smysluplné hračky pro děti. Ve věku 24 let udělal Dough návrh Melisse, zda půjde do tohoto podniku s ním. Melissa řekla ANO (a nebylo to poslední Melissino ano), a tak spojením úspor těchto dvou mladých lidí začínají dva nadšení milovníci Puzzle v garáži rodičů navrhovat a vyrábět svoje první produkty které rozvíjí dětskou motoriku, jsou edukativní, a celkově pozitivně působí na vývoj dítěte. V tomto období  rozváží Dough hračky po východním pobřeží autem svého otce a soustředí se nejen na kvalitu originálnost a jedinečnost  hraček, ale i na zpětnou vazbu od zákazníků, a tak začínají tisknout na zadní stranu výrobků telefonní číslo, které zvedají ve dne v noci, v jakoukoli hodinu. A tak v období kdy Dough požádal Melissu o ruku, a ona řekla po druhé své ANO, spal telefon mezi nimi v posteli. Před zahájením výroby je každá hračka testována nejen ohledně bezpečnosti, ale prochází i nekompromisním testováním dítětem o co se v počátku postarali děti Melissy a Douga, syn Brendan a dcera IIana. Deset let se firma soustředí pouze na výrobu dřevěných hraček, které nejen vypadají pěkně na poličce, ale jsou kreativní a zábavné. Protože je ale Melissa a Dough kreativní, a nezůstávají stát na místě rozšiřují portfolio firmy o omalovánky a další produkty rozvíjející dětskou fantazii. V dnešní době firma vyrábí i plyšové hračky a i velice kvalitní kostýmy. A kdo si myslíte, že je hlavním kritikem produktů firmy? Ano jsou to děti Brendana a Ilany. Firma Melissa & Doug je rodinná firma, která si do dnes zakládá na osobním přístupu a vstřícnosti k zákazníkovi.

Více než 80 561 produktů skladem!